Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülcsengés, ez normális?

Fülcsengés, ez normális?

Figyelt kérdés

Az én hallásom nagyon jó, a legkisebb zajokat is hajlamos vagyok meghallani. Ha iskolában, tömegben vagyok akkor nem hallok fülcsengést. Amikor este egyedül vagyok és lefekszem aludni akkor néha észreveszem hogy cseng a fülem, nem túl erősen, de az agyam ha nem gondolok rá akkor nem érzékeli. Ez normális? A "tökéletes csendet" nem lehet hallani, vagy ez csak nálam jelentkező probléma?

- 15 f



2015. ápr. 28. 17:35
 1/4 anonim válasza:

Ugyanbben vagyok 2011 nyara óta :)


De te is emlékszel anno a tökéletes csendre? És hiányzik is?


Én is pont ilyen vagyok. A hallásom 100%-os, ha van köröttem bármi akkor nem érzékelem, de ha abszoút csend van pont azt hallom amit te. Egy nagyon távoli "fülcsengést"? (ez az egyáltalán?) Nem tudom eldönteni hogy ez most mi.

2015. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
zajártalom okozhatja, egy kisebb hallás csökkenést nem vesztek észre ezt meg kell vizsgálni, az is lehet vérellátási zavarról van szó, fülészet egy vizsgálat a biztonság kedvéért
2015. ápr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

#2


Én voltam fülészeten megállapították hogy a hallásom 100%-os.

2015. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha nem kaptál gyógyszert akkor próbáld ki ginseng- ginkó tartalmú táplálék kiegészítőket értágító hatású nekem annak idején segített bár én erős tinitussal küzdöttem

csökkent elviselhető szintre az értágítóktól

2015. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!