Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felfázás-szerűséggel milyen...

Felfázás-szerűséggel milyen orvoshoz kell fordulni?

Figyelt kérdés
Ha pisilek, nagyon fáj a végén. Folyamatos pisilési ingerem van, de valójában nem is csak pisilési inger, hanem egy szúró fájdalom talán a húgycsőben, de nem tudom pontosan. Gondolom felfázásról van szó. Milyen orvoshoz kell menni, háziorvos?

2015. ápr. 29. 12:00
 1/5 A kérdező kommentje:
20 éves lány vagyok egyébként.
2015. ápr. 29. 12:00
 2/5 A kérdező kommentje:
Most néztem meg, hogy rendel a háziorvosom, ma már nincs, holnap pedig délután lesz, amikor a húgom ballag a középiskolából, elég ciki lenne emiatt kihagyni. Hová tudnék elmenni holnap reggel? Kell vinni vizeletmintát?
2015. ápr. 29. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos, de mehetsz nyugodtan az urológiára is, ha szerencséd van beengednek sürgősséggel. Ha pedig nappal nem jutsz dokihoz, akkor este 8-tól menj be az ügyeletre, ők is felírják az antibiotikumot, vagy akár a másik házidoki is. A lényeg, hogy minél hamarabb, különben lehet, hogy nem tudsz holnap menni sehová annyira fog fájni. És persze igyál sok vizet!
2015. ápr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Urológushoz menj, nem kell pisit vinni, csinálnak hasi ultrahangot, majd kapsz egy csészét és abban kell leadni a vizeletet.
2015. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ mindkettőtöknek! Urológusnál voltam végül, vizeletminta nem kell, mert legközelebb csak hétfőn viszik el (a pénteki ünnepnap miatt), így anélkül írt fel gyógyszert rá!
2015. ápr. 29. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!