Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez nagyon rossznak számít?

Ez nagyon rossznak számít?

Figyelt kérdés

Ma a suliban tesin volt ilyen testzsírszázalék-mérés, és nekem 26%-os lett. Nem tudom, hogy ez jó-e, vagy esetleg már nagyon rossz? Amúgy 14 éves/lány

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2015. ápr. 29. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Tudod, ha leírtad volna a méreteidet, akkor jobban meg tudtunk volna ítélni, de így a testzsírod szinte semmit se mond. Nekem legalább is.
2015. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom 25%-ig normális a százalék, ez alapján enyhén elhízottnak számítasz.
2015. ápr. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
75%
14 éves egézséges lány!Ha most azt irom "sok" fogyózni fogsz?Ha azt irom kórosan "kevés" szalonakura? Nem vagyok elrontója az egézséges életmódnak,de mi a túrónak kell már gyerek fejjel elfogadtatni másokkal magadat! Fejlődő korban had legyen a testednak meg a kellő szénhidrát stb!
2015. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha ezekre a méretekre gondolsz: 158 cm, kb.57 kg(bár ez a testzsír% mérleg 59et mutatott). És azért érdekel, mert nem tudom, hogy kövér vagyok-e, nem látom rendesen magamat, egyszer vékonynak, egyszer meg rettenetesen dagadtnak látom magamat, és nem tudom most mi van!:(
2015. ápr. 29. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező nálad vannak gondok, nem kevés. :D Mi az, hogy egyszer vékonynak egyszer meg dagadtnak látod magad? Ne vicclej már ilyen nincsen. Ha nem tetszik, amit látsz akkor tegyél ellene, bár szerintem te közel sem vagy elhízott max. átlagos ami nem mindig jó. 3-as tudod ez egy ilyen társadalom, a kultúrára, a szociális környezetre szépen visszavezethető :D
2015. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

-_- Gondolom ez a netfit. Valahova már írtam a netfitről, de most megint elmondom:

A netfit táblázatban levő értékek, csak átlagértékek, olyan sok infót szerintem nem adnak. Pl. van egy 85 kg-os osztálytársam, kb. 176 cm, de egyáltalán nem dagadt. Nem tudom mi a netfit célja ezzel, ugyanis rengeteg ember elkezdett emiatt fogyózni. De minek??? Ha előtte egészséges, "lapos hasú" volt, minek? Pls. Aki meg kövérebb, és nem lusta, az úgyis tenni fog ellene. Vannak hízékony emberek is, azoknak kb. felesleges a fogyózás. ... Amúgy nekem alapból olyan a testalkatom, hogy soha nem leszek olyan nádszálvékony, mint amit a netfitizé előír. ... Szóval ennyi.

2015. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!