Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vashiányos és vérszegény is...

A vashiányos és vérszegény is vagyok, ezen felül még crp-m is magas, és ilyenkor nekem tesiórákon kéne tesiznem?

Figyelt kérdés
Mindig tesizek, csak mindig rosszul is vagyok, de nem tudom, hogy ez melyiktől van és már attól parázok, hogy valami komolyabb bajom lesz futás vagy bármi közben.. Ezt mondanom kéne az orvosomnak, hogy adjon valamiféle felmentést tesire, mert rosszul vagyok mindig? Szerintetek? Érdemest ezt megemlíteni vagy így erre nem is adhat?

2015. ápr. 30. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Hmm.


Beteg vagy a rossz életmódtó, és még a mozgást is hagynád?


Inkább a gabonaevésről, tejtermékekről gyere le (gyulladásszint fokozók, antitápanyagok) és eddz nyugodtan.


Fogyassz állati belsőségeket bőséggel, rendbe fogsz jönni, csak ne betegítsd meg magad nyugati típusú étrenddel és mozgásSZEGÉNY életmóddal. Ez fontos.

2015. ápr. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a crp csak azt jelzi, hogy valami gyulladásod van, megfázás is okozhatja, vagy bármi. ugyan miért kellene ezek miatt kerülnöd a mozgást? ha felmenteted magad, na akkor lesznek még más laboreltéréseid is...! sportolj, egyél sok mákot, spenótot, sóskát, brokkolit, káposztát, spárgát, zabpelyhet, diót, halat, meg amiket az előző válaszoló említett. ha nem lesz jobb, akkor vastablettát.
2015. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Vérszegény azért vagy mert alacsony a vasad!

Miért alacsony?Mert nem fogyasztasz vastartalmú ételeket!

Szedj multivitamint vagy vastablettát!

A vérnyomásod milyen?

2015. ápr. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
vagy nem szívódik fel neki.
2015. ápr. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

AZ is lehet! :)

Mindenképpen szólj az orvosodnak szerintem.

2015. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!