Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már a Pingvin...

Valaki rendelt már a Pingvin Patika webáruházában?

Figyelt kérdés
Hány nap múlva érkezet meg a rendelés? Én Azt kértem hogy patikába szállítsák, de 3 napja se híre se hamva (holott elvileg 3 munkanapon belül szállítják...) Ötlet/ tapasztalat? :)

2015. ápr. 30. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
55%

Elég régi a kérdés, de hátha másnak segít: 4 nap alatt hozták ki, de nekem semmi visszaigazoló e-mailt nem írtak és nem is értesítettek semmilyen formában se arról, hogy beért az összeg hozzájuk, se arról, hogy mikor vehetem át a csomagot. Legalább az ügyfélszolgálatos elég rendes volt és gyorsan válaszolt az e-mailemre...bár azért elég szomorú, hogy egy nem-annyira-friss webáruháznál ezért nekem kell írkálni.

U.i.: Az egyik terméknek egy másik verzióját küldték, nem azt, amelyiket én megrendeltem, szóval biztos nem is vásárolok többet náluk ebben a formában, mert nem találtam megbízhatónak őket.

2016. okt. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!