Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki próbálta már az Arany...

Ki próbálta már az Arany kolloidot?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Kúraszerűen alkalmaztam 1 hétig, jól fertőtlenít.
2015. máj. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Az EZÜST az talán. :-)


Az arany garantáltan nem fertőtlenít, semmilyen élettani hatása nincsen, annyira passzív fém.

Az ezüst (a rézhez hasonlóan) igen mérgező, viszont annál sokkal passzívabb, ezért kevésbé szívódik fel a szervezetben - viszont az alacsonyabb rendű élőlényeket (baktériumokat) elpusztítja.

Az aranynak ilyen hatása nincsen, nem pusztítja el a baktériumokat, és az élő szervezeteknek nyomelemként sincs rá szükségük.

Amiket írnak, hogy mi mindenre jó az arany kolloid, csak egy jó üzleti fogás. Az arany biológiai értelemben nem játszik szerepet az életünkben.

2015. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az Ayurvedás könyvben olvastam,hogy egyszerűen kilehet főzni az arany tárgyat forrásban lévő vízben s egy evőkanállal elfogyasztani belőle naponta.
2015. máj. 3. 09:46
 4/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Olvasni sok mindent lehet. Sajnos sok olyat is, aminek semmi alapja nincs.

Nyugodtan kifőzhetsz bármilyen arany tárgyat, és ihatod akár literszám is.

Egy biztos: ártani nem fog. Igaz, használni sem. :-)

2015. máj. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, most hogy így mondjátok, lehet hogy én ezüst kolloidot használtam, nem aranyat :D már nem emlékszem
2015. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!