Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért zsibbad a jobb oldalam?

Miért zsibbad a jobb oldalam?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete zsibbadni kezdett a jobb lábam és jobb kezem, majd később az álkapcsom jobb oldala is. Orvosi vizsgálat után, kaptam izomlazító és gyulladáscsökkentő gyógyszereket, amelyeket egy hétig kellett szednem. Ezután egy hétig nem is volt semmi bajom, de most ismét zsibbadni kezdtem. Ezek a tünetek nem huzamosak, hanem egy idő után megszűnnek és újra előjönnek, főleg a végtagoknál és az állkapcson, kizárólag a jobb oldalon.
2008. aug. 28. 23:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Vérnyomást mértek? Csak azért, mert unokatesóm a multkor rosszul lett, ő is zsibbadt, csak az egész (egyik) oldala és annyira, hogy mentő vitte el, mert a végén nem tudott a lábán sem megállni és nála a magas vérnyomás az ok.Pillanatok alatt tört rá, és nem tudott semmit sem tenni. A párja hívott mentőt. Más okot nem találtak nála.Szerintem méresd meg rendszeresen a vérnyomásodat egy ideig (pl egy-két héten keresztül kétnaponta, vagy naponta, de mindig ugyan abban az időpontban), akkor kiderül hogy jó-e?! Remélem, rendbe jössz!
2008. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!