Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megmondjam otthon?

Megmondjam otthon?

Figyelt kérdés
17 vagyok, két hét mulva leszek 18. Elmentem nőgyógyászhoz, elmondtam hogy miért mentem. Felfeküdtem a vizsgálóágyra, először nagyon durván nyúlt belém, majd amikor bevezette azt a feszítő műszert (bocsánat de nem tudom a pontos nevét) annyira feszítette hogy nem bírtam tovább. De amikor szóltam, nagyon csúnyán kezdett el velem beszélni. Olyanokat mondott, hogy "Nem tudom minek nyivákolsz, ha nem tetszik akkor minek jöttél ide" mondott mást is amit nem idéznék.

2015. máj. 5. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen, mondd el otthon.

2. Jelentsétek a kórház betegjogi képviselőjének. Ez az orvos nem orvos, csak papíron az. LEGYEN következménye, mert maholnap mással is ezt teszi!

2015. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Több panasz is volt már erre a doktorra
2015. máj. 5. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen !!!
2015. máj. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!