Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez az erős fájdalom?

Mi lehetett ez az erős fájdalom?

Figyelt kérdés

Arra keltem, hogy közvetlenül a melleim alatt , a hasam felső része fájt. Nem tudom, hogy tudnám leírni, egyszerre volt eros, tompa, görcsös, kínzó fájdalom. Szépen lassan kiterjedt az egesz hasamra. Nagyon fájt.


Valószínűleg köze van hozzá, ezért leírom. Hétfőn éjszaka hánytam többször is es ment a hasan egesznap. Kaptam rá gyógyszert, lopediumot szedtem.


Kérem, ne egyétek le a fejem, hogy Google stb. Kerestem, nem talaltam kielégítő választ.



2015. máj. 7. 08:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vagyok orvos, de így első blikkre azt mondanám, hogy valószínű, hogy az epéd. Nekem ugyan nem volt, de anyukám évekig küzdött az epéjével, míg meg nem operálták és ilyen tünetei voltak, görcsös fájdalom, ami aztán kiterjedt az egész hasára, hányás stb. Bár persze lehet valami vírus is.
2015. máj. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!