Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az elektromos sokkoló okozta...

Az elektromos sokkoló okozta károsodás tényleg visszafordítható?

Figyelt kérdés

A hírek tele vannak az elektromos sokkolóval. Azt állítják, hogy csak ideiglenes mozgásképtelenséget okoz.

Ez nem lehet igaz, legalábbis nem mindenkire!!!

Gondolok itt a pacemakert vagy művégtagot viselő embereken kívül a szívinfarktust megelőző állapotban levőkre, akiket szerintem megöl az elektromos sokkoló.



2015. máj. 7. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy megöl vagy nem. Eléggé speciális eseteket említettél szerintem.


Ha megöl akkor a károsodás tényleg nem visszafordítható. De el kell kerülni minden fegyvert.. nem jó móka ha az embert megsokkolják, ütik, vágják, zúzzák, szúrják, vegyi anyaggal marják, égetik stb.

2015. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Speciális eseteket említettem, de a kormányőr, rendőr nem kérdezi meg az áldozatát a kockázati tényezőkről, hanem nekiesik, mint tót az anyjának.

Megvizsgálták-e valaha is, hogy egészséges embereknél nem jelentkeznek-e hosszútávú utóhatásai az elektromos sokkolásnak?

Összefoglalva: Nem hiszem, hogy olyan ártalmatlan, csak rövid távú bénulást okoz az elektromos sokkoló, mint fennen hirdetik.

2015. máj. 8. 10:41
 3/3 anonim válasza:

Igen elkábulsz tőle.

Ha az ember meghal akkor nincs mit tenni. Ha valaki Pacemaker-es az meg kisül, ez orvosolható új beültetésével.

2015. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!