Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Befolyásolhatja-e a vérvétel...

Befolyásolhatja-e a vérvétel eredményét egyéb betegség? Holnap reggel kéne vérvételre mennem meg vizeletminta, de ma kijött valami torokgyulladáshoz hasonló nyavalya nálam, orvosnál még nem voltam vele. Befolyásol ez valamit, vagy így is elmehetek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 11. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tökéletesen egészséges állapotban akarsz vérvételre menni, akkor mi értelme van, hiszen teljesen jók lesznek az eredmények. Nyilván azért kell menned, mert az orvos meg akar valamiről bizonyosodni az eredmény alapján.
2015. máj. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Maximum a crp eredményét, de ha most jött ki akkor erre se látok sok esélyt.
2015. máj. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi miatt kell a vérvétel, mert nekem tavaly azt mondta a doktornő, hogy csak ha meggyúgyultam a hörghurutból és náthából, akkor menjek el vérvételre, miután odaadta a beutalót.
2015. máj. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Feherversejt talán de szerintem Ennyi nem. Versullyedest néznek? Meet ott viszont látszik. De amúgy ha valami rossz akkor majd max megismételed a vérvételt. Versullyedest nem szoktak általában nézni csak ha olyan iranyu panaszod van ami gyulladásra visszavezethető, egy kisebb gond meg a feherversejtre nem fog ramenni.
2015. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A pajzsmirigy miatt küldtek el vérvételre.
2015. máj. 11. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!