Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok állandóan fáradt...

Miért vagyok állandóan fáradt akár mennyit alszom?

Figyelt kérdés
2015. máj. 11. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
2 napja én is így vagyok, lehet tavaszi fáradtság, D vitamin hiány mondjuk. De egy orvos ismerősöm szerint vannak olyan betegségek amik állatokra veszélyes, emberre meg csak annyi a hatásuk, hogy krónikus fáradtságot váltanak ki és ezek nehezen kimutathatók...
2015. máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Stressz, kimerültség, depresszió, pánikbetegség és egyéb lelki nyavaják, kevés alvás, helytelen táplálkozás, kevés folyadék, vitaminhiány stb. stb. És ezek tetszőleges párosítása:)
2015. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még helytelen levegővétel és fogcsikorgatás is lehet ha éjjel nem alszol jól. Előző nem teljesen helyes választ adott, mert nem az volt a kérdés, hogy nem tud aludni az illető.
2015. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem is alvási praktikákat adtam... Pontosan az általam felsorolt okok miatt lehet fáradt, és álmos akármennyit alszik.
2015. máj. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Horkolsz? Na akkor nem alszol megfelelően.

Napi 8 óra alvásnak elégnek kell lenni, ha rendszeresen alszol. Próbáld meg beérni kevesebbel. Ha mindig felkelnél 8 óra alvás után, megszokná a szervezeted és nem lennél hétalvó. Igyál 4 liter vizet naponta, és egyél fél tk. sót. C vitamin is nagyon fontos lenne.

2015. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!