Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tanácsra lenne szükségem....

Tanácsra lenne szükségem. Valami gyomornyavaja?

Figyelt kérdés

Hali. A tanácsotokra lenne szükségem. 3 hete gyomorrontásom volt (háziorvos szerint). Hasmenés, hányás, étvágytalanság. aznap láz stb.. Ez egy napot tartott, utána csak el voltam gyengülve kb 2 hétig. Visszamentem a háziorvosomhoz, aki megálapitotta, hogy enyhén magas a vérnyomásom, amivel elküldött egy kardiologushoz, aki ezt 1 hét alatt orvosolta. Túlsulyos is vagyok, de az egész életembe voltam, amellett aktiv életet élek, sportolok, aránylag egésségesen étkezem. Már eltelt több mint 3 hét, csináltatott a háziorvosom helicobacter pylori tesztet, ami NEGATIVnak jött ki.

A gond az, hogy még mindig érzem, hogy a gyomrom nem 100as, amellett 2-3 naponta székelek, ami eddig napi szinten ment, hányingerem is szokott lenni, naponta többszőr, de nem hányok, gyengének is szoktam érezni magam napközbe + elég rendesen megromlott a látásom (nemtudom mennyire releváns). A háziorvosomhoz hiába megyek, ő csak azt fujja, hogy kövér vagyok, le kell fogyni stb, eggyet értek vele, nem is az a gond, csak szerintem ezeket a tüneteket nem a túlsuly okozza, vagy lehetséges, hogy igen ? 24/f vagyok. A 3 hete megtörtént hányás/hasmenés duóig hasonló tüneteim SOHA nem voltak és pedig legalább 18 éve tulsúlyos vagyok.

Ti mit tanácsoltok ? Van benne valami ? Lehet a tulsúly miatt ? Mennyek el egy endokrinologushoz ? Tanácstalan vagyok..

Válaszotokat előre is megköszönöm !



2015. máj. 12. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Csináltass egy hasi ultrahangot.
2015. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!