Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az úgy nevezett...

Szerintetek ez az úgy nevezett krokodil drog tényleg ilyet tesz az emberi testtel?

Figyelt kérdés
[link]
2015. máj. 16. 08:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
76%

Nem hinném. De persze megvan rá az esély (mint ahogy mindenre) mivel ez mégis csak drog,ami nem tesz jót az emberi szervezettel,csak úgymond a "léleken,a szellemi részeken" segít.Nyilván szörnyű és borzasztóan káros.

De hogy krokodillá változtatja e az embert...nem hiszem.

2015. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A videót nem tudtam megnézni, mert nem osztok meg facebook-on semmit, de erre nem is volt szükség. Már az a kép is elég volt (plusz láttam már egypár videót eme drog hatásáról). Ami a képen volt, ilyet nem él túl egy ember s tipikusan másutt szokott megjelenni a hatás, pl. karnál, ahova szúrnak, de lábat is láttam már (nyilván oda is szúrtak. miért ne? nem értek hozzá, sosem lőttem magam, de véna ott is akad). A hús egyszerűen elhal, látszik a csont, egyes esetekben amputáció szükséges, hiszen nincs összeköttetés pl. a lábfej és a térd között, csak a csont lóg... Elég durva dolog, fel nem fogom, miért teszi ezt magával bárki is, értem, hogy nincs pénzünk a biztonságosabb és kevésbé addiktív heroinra (ez azért nem kicsit erős), de... Pár alkalom megér egy ilyen csúf véget, komolyan? Én is tudok önsorsrontó lenni, de pár nagyságrenddel szolidabban.
2015. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát sajnos tényleg elég elszomorító ez a dolog...csak kíváncsi voltam h vajon photoshopp-e vagy tényleg ilyen durva...
2015. máj. 17. 21:02
 4/11 Yolo2 ***** válasza:
87%
A krokodildrogra fogni csak mostanában terjedt el urban legendként. Minden intravénás drogfogyasztónál előfordulhat, mivel nem a drog maga okozza ezt, hanem a tűcsere hiánya. A szúrások helyénél fekélyes sebek alakulnak ki, amik kezeletlenül továbbterjednek, végül "megesznek" akár egy egész végtagot.
2015. máj. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úristen...Szomorú, hogy emberek ilyet tesznek magukkal...
2015. máj. 25. 13:34
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
én azt hallottam, hogy a krokodilt bele is tudják rakni az italodba, és csak annyit érzel hogy viszketsz, és addig vakarod amíg a bőröd le nem jön. ennek van bármi igazság alapja?
2015. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Yolo2 ***** válasza:
87%
Elég valószínűtlen.
2015. szept. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen tényleg lemarja a húst a csontról🍖. Egyébként a krokodilnak nevezett drog nem más mint dezomorfin, amit egy erős nyugtatóból, jódból, meg sósavból állítanak elő. Valószínűleg az utóbbi 2 okozza a húsleválást.
2015. nov. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ez nagyon durva :S
2015. nov. 16. 21:23
 10/11 anonim válasza:
88%
en azt hallottam a youtubeon hogy benzin is van benne
2016. jún. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!