Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrradírozás után mivel...

Bőrradírozás után mivel kenjem be a bőröm? Lent

Figyelt kérdés

Ami itthon van az Glicerines kézkrém, masszírozó krém meg egy kéz és köröm ápoló krém az AVON-tól! Nincs pénzem semmi spécit venni de ezek közül melyik lesz a legjobb?

Az orrom mentén a miteszerek alatt teljesen kiszárad a bőröm!


2010. febr. 24. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:

őszintén, egyiksem. ha nagyon muszáj akkor a glicerines kézkrém, de az nemsegít, csak védőréteget képez a bőrödön, alatta ugyanolyan rosszállapotú lesz.

vannak a Dm-ben olcsó arcra való krémek, pl a balea márkájúak. de, DM-ben lehet kapni mini nivea krémet kb 200 ft-ért. az tökéletes lenne.

2010. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyszer azzal a glicerines kézkrémmmel bekentem és másnapra kráterek jöttek ki az arcomon
2010. febr. 24. 22:54
 3/5 anonim válasza:
Gorilla sperma sűrítménnyel.
2010. márc. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Najó,csak hülyéskedtem.Sztem is szerezz be vmi jobb krémet.
2010. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok! Esetleg a lóhugy jó lesz? Azt hol lehet venni? Na jó mostanra sikerült beszereznem egy jobb krémet!
2010. márc. 1. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!