Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tapintásra milyen egy rákos...

Tapintásra milyen egy rákos csomó?

Figyelt kérdés
2015. máj. 19. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Tapintású nem tudod megmondani. De pl.a zsírcsomó, amely nem rákos, és bőrön át ki tudod tapintani, általában jól mozgatható, nem fájdalmas.

Ha találtál valamit, doki tudja megmondani, mi az.

2015. máj. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Borosta2 ***** válasza:
az orvos is csak egy biopszia után tudja megmondani, hogy rákos-e. addig ő is csak találgathat.
2015. máj. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állitólag kemény,porcos tapintása,nem mozgatható...Hol van a csomód?
2015. máj. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál, de ő tapintásra gyulladásosnak nézte,de nem vagyok nyugodt,főleg amit utolsó írt a alapján..

Kaptam gyulladáscsökkentőt,de ha elfogy és fennmaradt a csomó,akkor gondolom célszerű visszamennem vele.

2015. máj. 19. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Hol van a csomó? Nekem pl. volt zsírcsomóm. Elmente ultrahangra, megnézték, megmondták hog nagy valószínűséggel ártalmatlan zsírcsomó. Kiműttettem, bevizsgálták, tényleg az volt.

Magán ultrahangra mentem, Budapesten, a Medve medicalba. Néhány ezer forint bolt az ultrahang. Nekem ennyit megért, hogy megnyugodjak

2015. máj. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,de a pontos helyét nem kívánom elmondani.

A lényeg,hogy nem a bőr része,hanem alatta lévő szövet felszínén tapintható.

2015. máj. 19. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!