Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt készül el a...

Mennyi idő alatt készül el a vérvétel eredmény? És hol kellene lennie miután elkészült?

Figyelt kérdés
Azért érdeklődnék, hátha tudja itt valaki, mert 2 hete voltam vérvételen, és azóta senki nem találja az eredményét. Azt mondták várjak még 4-5 napot, hátha csak nem készült el. Nekem azért elég sürgős lenne. Tényleg lehet egy sima vérvételnél 3 hét az idő mire elkészül?
2015. máj. 20. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden vérvétel már másnapra elkészül. Az eredményért ugyanoda kell menni, ahol levették a vért. Ha nincs meg az eredmény, akkor elölről kell csinálni az egészet.
2015. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ha a háziorvos küld vérvételre, akkor másnap délutánra már átküldik hozzá és oda kell mennem érte, haegyéb esetekben másnap mehetek érte.
2015. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez túl sok idő. Nekem a múltkor 3-4 nap alatt készült el. Általában már másnapra van vagy egy teljes, vagy egy részeredmény, amit kinyomtatnak neked. Az hogy hová kerül azt telefonon megmondják neked. Területenként különböző, hogy mennyire gyorsan van eredmény, de 2 hét az nagyon sok.
2015. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!