Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet rávenni a tobozmi...

Kocqa kérdése:

Hogyan lehet rávenni a tobozmirigyünket a DMT termelésre?

Figyelt kérdés
A tobozmirigy többek között a DMT(dimetil-triptamin)termeléséért felelős.Ez a legerősebb halucinogén anyag a világon,ezt a tobozmirigyünk akkor termeli mikor álmodunk,vagy mikor halálközeli élményünk van(az a bizonyos fehér fény).Arra lennék kíváncsi hogy esetleg létezik-e valamilyen módszer arra,hogy a tobozmirigyünket DMT termelésre bírjuk?

2015. máj. 22. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudatos almodas?

De erre ne itt keresd a valaszt

2015. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valami ötlet hogy hol?A meditációval már próbálkoztam de nem nagyon jött össze,az álmokkal meg az a baj hogy reggelre mindig elfelejtem,és mikor álmodok akkor nem tudom úgy beleélni magam,vagyis mintha nem is álmodnék,de persze tudom hogy álmodok csak elfelejtem.Én azt az intenzív élmény,ún. tripet szeretném átélni,amikor teljesen megszakad a kapcsolatom a külvilággal,és teljesen átadom magamat a DMT keltette víziónak.
2015. máj. 22. 21:48
 3/7 A kérdező kommentje:
De ezt bármilyen tudatmódosító szer nélkül,saját akaratomból.Lehetséges ez?
2015. máj. 22. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress ra erre a tudatos alom dologra
2015. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Lazarus hatás című filmet.
2015. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pont a film miatt érdekel a téma :D
2015. máj. 24. 14:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább a test elhagyással próbálkozz, azaz asztrál projekcióval. keress rá, van sokféle gyakorlat, de nagyon nehéz elsajátítani.
2015. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!