Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek eltávolítják az...

Szerintetek eltávolítják az anyajegyemet?

Figyelt kérdés

Több anyajegyem van, de 2 az ami igen zavaró.

Ez a kettő születésem óta megvan, már 17 éve.

Mindkettő a nyakamon van, egyik hátul, a másik oldalt.

Az oldalsó nagyobb, kb 0,6cm-re kiáll alapfokon, ha meghúzom akkor meg 1cm-t is túlhaladja. Sajnos nem túlzom el, tényleg ilyen rossz.

Az átmérője a hosszabb oldalán (mert ludáj) 0,9cm.


A másik anyajegy ami a nyakam hátulján van az is ekkora, csak fele ennyire áll ki, szóval laposabb.


Szerintetek mennyi az esélye hogy eltávolítják ingyen legalább a nagyobbat?

(Szegeden a bőrgyógyászaton)

Ha azt mondom szokott fájni pl amikor azon az oldalamon alszok el az segíthet hogy a doki leszedesse?

(Igazából csak akkor fáj ha piszkálom)


2015. máj. 23. 15:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok hogy amit ingyen csinálnak az nagy valószínűséggel csúnya heget hagy utána, de nem tudok kifizetni több tízezer forintot, és már annyira zavar hogy legszívesebben levágnám magamnak.
2015. máj. 23. 15:36
 2/3 szamo77db ***** válasza:
Ezt majd az orvos dönti el, hogy eltávolítja vagy mit csinál vele. Én nem tudom. Az állami egészségügyi ellátás keretében végzett kezelések ingyenesek. Vagy legalább egy részük az. Én elég sok orvoshoz járok sajnos, de még nem kértek tőlem pénzt sehol az ellátásért.
2015. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyilván olyan ember válaszára voltam kíváncsi aki tudja (mert épp orvos) vagy volt tapasztalata ilyen anyajeggyel.
2015. máj. 23. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!