Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegyük fel hogy az egyik...

Tegyük fel hogy az egyik barátom kokainfüggő. Nem akarja letenni, és nem tudok neki segíteni, mert nem hagyja. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy nem tudom mit érez mikor kell neki a cucc. Ezért ha én is kipróbálnám és ráfüggnék szerintetek hagyná hogy segítsek? Mondjuk együtt tolnánk, utána pedig együtt leszoknánk, mert már tudnám milyen neki. Ezzel segíthetnék neki? (CSAK ELMÉLETBEN)

2015. máj. 24. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És magadnak sem
2015. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Még véletlenül sem!

ennél rosszabbat se magaddal se vele nem tehetnél!

próbáld inkább kideríteni mi az amit a kokainnal akar pótolni,mi az ami miatt elkezdte?

kell találjatok valami pótcselekvést-bár ez rossz szó,de igaz-a kokain helyett ami leköti,

olyan programokat kell kitalálni neki amiket beállva sosem élhetne meg úgy mint tisztán,aminek hatására estleg vágy ébredhet benne valami normálisabb életre..

de csak hogy tudd,nagyon nehéz lesz és egyáltalán nem biztos hogy sikerül,lehet hogy évek kellenek hozzá és te nem,hanem saját maga undorodik meg az egésztöl

de magadra nagyon vigyázz! könnyü belecsúszni és nehéz kimászni belöle!

2015. máj. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Addig oké hogy segíteni akarsz neki, ez rendes tőled, viszont! 1! Te ne szokj rá, mert ha függő vagy, totál máshogy állsz hozzá és nem az lesz a célod hogy együtt leszokjatok, messze nem! 2! Segíteni megpróbálhatsz, viszont ez olyan dolog, hogyha ő nem akarja, ha nem ismeri fel hogy baj van, akkor nem tudsz neki segíteni, sajnos ezt tapasztalatból tudom.
2015. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!