Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kegyetlenül izzadok, utána...

Kegyetlenül izzadok, utána meg fázok. Ez betegség lehet?

Figyelt kérdés

Régen szoktam izzadni, viszont néhány éve már nagyon rossz.

Kisebb meleg/mozgás (főleg ha párás az idő) hatására el kezd ömleni rólam a víz. A homlokomról (szemem, arcom, állam), a hajam alól és a hátamon is folyik végig patakokban. Az a legrosszabb, hogy ha lehűlök, utána meg fázok (akkor is ha már nem a vizes ruhába vagyok)


Hormonjaim rendben vannak, nem eszek fűszeres kajákat, nem dohányzok, nagyon sok vizet iszok. Edzeni is szoktam, utána facsarni lehet a pólómból a vizet.


Olyan betegség van, mikor az embernek felborul a hőszabályzása? Tényleg olyan érzésem van, hogy a szervezetem nagyon hamar túlhevül és ezt úgy próbálja kompenzálni, hogy szétizzadja magát, amivel meg már túlságosan is lehűl.


Mi lehet ez? 25 éves vagyok. Nem hiszem, hogy ez normális lenne.


2015. máj. 28. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:
2015. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!