Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülzúgás elmúlik?

Fülzúgás elmúlik?

Figyelt kérdés

Hétvégén a hangos zene miatt szerintem megsérült a fülem. Állandóan zúg, fütyül, legjobban akkor zavar amikor elszeretnék aludni, a nagy csend miatt még idegesítőbb. Elfog ez múlni, vagy végleges marad? Néha fájdalom is belenyilal. Egy állandó bííííííííííí hang van...

Tehetek valamit a javulásért, vagy ha ekmúlik akkor csakis magától?


2015. máj. 31. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
El kell múlnia. Én adnék neki pár napot, ha nem javul akkor pedig fül orr gégészet.
2015. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3-4 napon belül el szokott múlni. Ha egy hét után sincs lényeges változás, ->orvos.
2015. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegyél bele vattát, így pihentesd a füled a zajoktól. Aztán vagy elmúlik, vagy nem...
2015. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most másnak írom aki erre jár.

Azonnal mejetek orvoshoz vérkeringésjavító infúzióért ha zúf a fületek.

Minél több idő telik el, annál kevesebbet lehet tenni és ha megmarad akkor gyógyíthatatlan.

Nekem 2 éve zúg.

19F

2015. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
zúg*
2015. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!