Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek normalis hogy meg...

Szerintetek normalis hogy meg mindig verzek? SOS 19/L

Figyelt kérdés

Tegnap mutottek orrsovennyel 1 kor , es ma reggel haza is engedtek.

Az orvos leszivta a valadekot a splintet benthagyta es hazakuldtek.

Miv hetvege van hetfon kell mennem ful orr gegeszetre.

Viszont nekem azota is verzik az orrom. Delutan pici hoemelkedesem is volt..es mivel parittyakotesem sincs ezert egesz nap egy gez lapot tartok az orrom ele..

Komolyan bognj tudnek.

Faj a fejem, az orrom, a fogam felul, az inye, feszit a tampon, allandoan tusszentesi ingerem van de nem merek....

Annyira szar.

Mikor mulik el a verzes? Mert ez igy rohadt kellemetlen lesz egesz hetvegen...

Bocsi h ideirtam de itt talan vagytok meg paran igy hajnali 1 korul...

:((


2015. jún. 6. 00:36
 1/5 A kérdező kommentje:

Jaa azt kifelejtettem hogy ugy szedulok hogy tyuuu...

Meg a szemem is mintha kicsit belenne dagadva :/

2015. jún. 6. 00:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Én telefonálnék az orvosi ügyeletnek, aztán ők meg tudják mondani, hogy ez normális-e, vagy hogy mi a teendő, ha nincs más, akkor kocsit is küldenek érted.
2015. jún. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Azért van feldagadva a szemed körül is, meg a fogad érzete is azért ilyen, mert az idegpályák kicsit meg lettek bolygatva az arcodnál a műtét során. Természetes. Bár a vérzés annyira nem kellemes, javaslom jeget tegyél zacskóba, tekerd be konyharuhába, nehogy megfázzon az arccsontod, és fogd oda egyik orcádon az orrcsontodhoz olyan 5-10 percig, majd a másikon ugyanígy. Ha van otthon mentaleveled, akkor szagolhatod, mert nyugtatja az orrnyálkahártyádat, a tüsszentés miatt írom. Ha nagyon vérzel, akkor hívd fel az éjszakai ügyeletet azonnal! Ne tökölj akkor. Beszedhetsz Cataflamot, ha annyira vészes a fájdalom. Jobbulást Édike :(
2015. jún. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Huhh utolso koszi a tanacsokat!

A mentas dologgal az a baj hogy kivagyok tamponalva es nem tudok levegot venn az orromon :(

Ezert is baj ha tusszentek mert kilazulhat a splint :/

2015. jún. 6. 00:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem normális ez az egészség ügy! Akár hogy csürjük-csavarjuk! A műtőböl hazavágják mert hétvége van!
2015. jún. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!