Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van köztetek esetleg orvos?...

Van köztetek esetleg orvos? Legfőképpen neurológus, addiktológus szakorvos érdekelne, de pszichiáter is belefér, hátha ő is tud valamit mondani nekem.

Figyelt kérdés

Alkohol függőségről lenne szó, hogyan tudnék segíteni a családtagjaimon ha ebben szenvednek, nem tudják sem maguknak, sem másnak bevallani ezt.

"Haggyad úgysem fog sikerülni leszoktatni anyyádékat" dumával kérlek kíméljetek. tényleg komolyan érdekelne egy szakorvos véleménye, akár privátban is.! köszönöm!!



2015. jún. 10. 09:11
 1/2 anonim válasza:

Én ugyan nem vagyok szakorvos, de a szakorvos is ezt fogja mondani neked:

Addig senki nem fog leszokni a függőségéről, amíg saját maga be nem látja és saját maga nem akar igazán leszokni. És sajnos a leszokás is olyan, hogy attól függő marad élete végéig. "Józan alkoholista"

2016. máj. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ühüm.sajnos így van. Köszönöm a válaszod.
2016. jún. 1. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!