Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok fiúk előfordult már...

Zozo1229 kérdése:

Lányok fiúk előfordult már veletek hogy nagyon kellett pisilni de nem tudtatok elmenni? Mért nem tudtál wc-re menni? Hogy tartodtad vissza?

Figyelt kérdés

2015. jún. 10. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
álalában elmegyek pisilni, ha kell :)
2015. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogyhogy hogy?

Ahogy szinte mindenki vissza tudja tartani :D

15/F

2015. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SándorÚr válasza:
Palik LAci mondta a Dakar Rally-n, hogy amikor végképp azt hiszed, hogy nem bírod vissza tartani a pisilést, na onnantól még 6 órán keresztül bírod, na én is e szerint szuggerálom magam.
2015. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Igen volt

Egyszer amikor óriáskerékenültünk,már akkor kellett. Aztán beültünk az autóba,amikor vége lett a programnak ilyenkor 9/10 volt az inger,autóztunk 15 percet. Felértünk a lakásba. Persze a lift nem működött,így lépcsőzni kellett. A többiek előrementek,én 5 perc alatt jutottam fel a 4.re.

a lépcső nehéz szakasz volt,mert egy rossz mozdulat és bepisilek.

L/12

2016. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha nem tudok pilini valahol mert mondjuk dugig van a wc akkor megoldom bárhol,nem érdekel ki mit gondol,minek agyalni ennyit?
2018. máj. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!