Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy pattanásos lány is lehet...

Egy pattanásos lány is lehet szép egy fiú szemébe?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik,de nem értem hogy miért jövök be ennyi fiúnak(nem egobol.),ugyanis tiszta ragya a fejem és szerintem olyan átlagos fejem van.Az alakom egész jónak mondható,de van egy kis hasam.A mellem kicsi.Szóval nem értem mi tetszik nekik bennem.Sokan azt mondják hogy szép vagyok de szerintem undorító az arcom a pattanásoktól...

15/L



2015. jún. 16. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
igen lehet.
2015. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet.
2015. jún. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem a segged jó,azért bírnak.Ha teszel a pattanások ellen:kozmetikus,akkor minden okés ;) .
2015. jún. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A kozmetikus rossz.Voltam már és sebesre nyomkodta az arcomat,az volt a szerencsém hogy szünet volt.Úgyhogy azt kihagynám nem segített,rosszabb lett.Teszek érte hidd el,mindenféle krémet,bőrradírt,arclemosó tonikot,szappant és növényi olajat is használtam rá,amik direkt erre a célra lettek kifejlesztve,de mindhiába.Úgyhogy teszek ellene....2 éve csak próbálkozom.Mindennap rendesen tisztítom.:)

Azért köszönöm,és a többieknek is.

2015. jún. 18. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!