Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Homeopata gyermekorvos Komárom...

Homeopata gyermekorvos Komárom-Esztergom megyében?

Figyelt kérdés
Főként Tata, Tatabánya környékén keresünk, de ha nincsen, Bp. is jó vagy esetleg Győr. Felsorolnátok párat? Nem igazán találok. Akinek van valamilyen nagyon jó tapasztalata valakivel, privátban is írhat!!

2015. jún. 16. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Inkább fordulj rendes orvoshoz, ha jót akarsz a gyerekednek. Nemrég halt meg Amerikában egy ártatlan baba, mert a szülei rendes kezelés helyett homeos cukorbogyókkal tömték és csak akkor vitték orvoshoz amikor már késő volt. [link]
2015. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

A szomszédom kisbabája metg azért halt meg, mert az akademikus orvos segített rajta. Nos, hol az igazság?

Mindkét felet meg kell hallgatni és aztán kelldönteni.

2015. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Nincs másik fél, csak működő és nem működő dolgok. A homeo bizonyítottan nem működik. [link]
2015. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Emberek a rohadt életbe már!!! Ezt kérdeztem???? Fejezzétek már be, ennek végképp semmi köze nincs a kérdésemhez!! Rohadtul nem érdekel, ki mit gondol a homeopátiáról, én csak azt kérdeztem, hogy ismertek -e az említett helyeken olyan gyermekorvost, aki ezzel is foglalkozik!?! Most ha ez miatt nem kapok választ, mert már látják, hogy van rá 3 és rá sem kattintanak, akkor ki kell írnom mégegyszer. Hogy lehetnek felnőtt emberek ennyire buták és értetlenek?? Jelentettem a moderátornak a váaszokat, szrnak rá nagyívbe, nem tudom, hogy ilyenkor hol vannak, mert hogy az én kédéseim felét már tudták törölni, de az ilyen kommentek közül még egyet sem. Olyanért is törölték már a kérdésem, mert benne volt az "ajánlanátok" szó!! Akkor ezeket a kommenteket, amire ez vonatkozik: "NEM VÁLASZ A KÉRDÉSRE" miért nem?? Már lassan értelmét veszti az oldal a nevével együtt. >:(
2015. jún. 17. 08:44
 5/8 A kérdező kommentje:

A GyakoriKerdesek.hu weboldal felhasználói szabályzata

"Tilos

(...)(b) a személyeskedni, azaz olyan megjegyzést tenni amely másokra nézve sértő lehet (különösen ami egy másik Felhasználót zavarhatja kora, neme, származása, vallása, faji, nemzetiségi hovatartozása, világnézeti meggyőződése, véleménye, élethelyzete miatt),

továbbá mások becsületére, jóhírnevére sérelmes tartalmat elhelyezni, függetlenül attól, hogy az valós vagy sem, kiemelten a közszereplőkre vonatkozóan;


A fenti szabályok bármelyikének megszegése okot adhat a kérdéses tartalom eltávolítására, a szabályokat megsértő Felhasználó felfüggesztésére vagy törlésére. A moderátorok nem kötelesek a törlés előtt figyelmeztetést küldeni."

2015. jún. 17. 09:23
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Hol látsz te itt személyeskedést? Világosan leírtam hogy a homeo egy átverés, abban a reményben hogy észhez térsz és rendes orvoshoz viszed a gyerekedet, nem pedig kuruzslók használhatatlan csodaszereivel tömöd, amiből esetleg nagyobb baj is lehet. Magasról tojok arra hogy te foggal-körömmel ragaszkodsz a hülyeségedhez, de ennek ne a gyereked igya már meg a levét, jó?
2015. jún. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Gyalázatos, hogy diplomás orvos homeopátiával vagy valamilyen hasonló áltudománnyal foglalkozik. Az ilyeneknek egytől-egyig el kellene venni a diplomáját, és eltiltani az orvosi hivatás gyakorlásától.


Ha meg homeosze/arokra akarod kidobni a nehezen megkeresett pénzed, akkor lehet simán azt is, hogy elmész a patikába és vedd meg akármelyiket, tökmindegy, mert EGYIK SEM HAT!!!


Teljesen mindegy, hogy köhögésre tiszta vizet vagy tiszta vizet adsz a gyereknek homeopátiás készítmény címén, mindegyik ugyanolyan víz.

2015. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A homeopátia NEM működik.

Légyszives a magad és gyermeked érdekében rendes orvoshoz vidd el.

2015. júl. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!