Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Fáj nagyon a gerincem

Mit tegyek? Fáj nagyon a gerincem

Figyelt kérdés

Pár éve már hogy a hátammal gondok vannak. 4 éve még semmi gond nem volt az orvos szerint. Kb. 1,5 éve voltunk ortopédián a bokasüllyedésem miatt ami szintén fáj és ott azt mondták figyeljek arra hogy egyenesen járjak mert a helytelen tartástól fáj. Mondta az orvos ha nem javítok rajta akkor fűző kell amitől félek. Nincs valami torna erre amit itthon végezhetnék? Mamának a térde miatt fáj a háta, nekem nem a bokám miatt?

Anya is folyton idegesít hogy egyenesítsem ki magam de akkor úgy fáj a hátam hogy csak na. Pontosabban a hátcsigolyáim fájnak

14/L


2015. jún. 18. 17:46
 1/5 A kérdező kommentje:
A bokasüllyedésem olyan súlyos hogy a csontom már lassan a földön van (kevesebb mint 1 cm van a csontom és a föld között). Arra azt mondták majd kinövöm meg elég a torna és a gyógycipő de semmi sem használ tán még rosszabb
2015. jún. 18. 17:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keress MÁSIK szakorvosi segítséget és gyógytornászt. Tilis kezeletlenül hagyni mindenfajta testi (lelki) problémát.
2015. jún. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hátizmokat erősítő gyógytorna, vagy sport (rendszeres úszás) biztosan szükséges, de D-vitamin vagy egyéb hiány okozta csontosodási problémára is gondolni kell.
2015. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gerinc melletti tartóizmokat kéne megerősítened, esetleg gyógymasszőrhöz is járhatnál, de mindenképp kéne valami jobb orvosi tanács.
2015. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Jártam úszni mert nekünk kötelező volt a suliba de lehet megint kéne járni.

Az orvos szerint (másik orvos) nagy a D-vitamin szükségletem de majd megyünk úgyis vérvételre és majd rákérdezek

2015. jún. 18. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!