Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érzek egy dudor a hasamban mi...

Érzek egy dudor a hasamban mi lehet?!

Figyelt kérdés

A hasam bal oldalán a csípő csontomtól picivel jobbra érzek egy ilyen kis dudort ha nagyon meg nyomom. Anyának megmutattam, azt mondta semmi komoly de nagyon félek!:'(

Mi lehet az ugye semmi komoly?! Kérem aki ért hozzá válaszoljon, nagyon meg vagyok ijedve:((



2015. jún. 20. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én akkor éreztem ilyet, mikor petefészek cisztám volt, ha tényleg csak dudort érzel, tehát nem fáj, nem nyíllal be, akkor ne parázz, de ha nagyon rágörcsölsz, nyugodtan látogass meg egy nőgyógyászt
2015. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem fáj meg semmi ilyesmi csak meg vagyok ijedve:(

Köszönöm a választ! Kicsit megnyugodtam :)

2015. jún. 20. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet lipóma, ártalamatlan kötőszövetes göb, sérv, stb., szerintem mutasd meg a háziorvosodnak, megnyugtatásod érdekében jobb ha megnézik.
2015. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A csípőcsontod mellett a bemélyedésben? Az nagy eséllyel a kaki a beledben. Nem viccelek. Én is éreztem, aztán elmentem vécére, és már ott sem volt.

Próbáld a dudort egy kicsit lejjebb, vagy följebb is kitapintani, ha észreveszed, hogy hosszúkás (lejjebb is, följebb is van), akkor szerintem az a beled lesz.


Ha huzamosabb ideig ott van, és ürítés után is ugyanúgy érezni, akkor kérdezz meg egy orvost.

2015. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát lefele egy kicsit hosszúkás... és már egy ideje le van lassulva az anyagcserém akkor ez lehet a gond? Én még már teljesen be paráztam...:dd
2015. jún. 20. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!