Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van a térdemen egy borsónyi...

~Andy~ kérdése:

Van a térdemen egy borsónyi és egy hangyányi piros folt egymás mellett, születésem óta. Mi lehet? Több lent.

Figyelt kérdés
Anyukám szerint "vérfolt" azt mondta, hogy születésemnél egy vércsepp odacseppent és nem törölték le és ezt azóta nem is tudom lemosni. Nos, érdekes sztorinak hangzott:D Rákerestem a neten, de semmi ilyesmit nem találtam, esetleg valakinek van valami ötlete hogy mi lehet ez? Vagy igaz talán ez a "vérfolt" sztori?

2015. júl. 5. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
anyajegy
2015. júl. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
piros anyajegy?
2015. júl. 5. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Kitágult kapillárisok. Gyakorta teljesen felszívódik, de van amikor megmarad. Nekem is van ilyen foltom.

Angolszász országokban úgy tartják, hogy az egy angyalnak a csókja.

2015. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ, de akkor ez nem baj ugye? mármint semmi következménye nem lehet, csak ott van...? Esetleg lehet ellene tenni valamit? nem mintha zavarna, csak most már nagyon érdekel a dolog:D
2015. júl. 25. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!