Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinalnak egy szuzessegi...

Mit csinalnak egy szuzessegi vizsgalaton? Pontosan írjátok kerlek

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Bekukk és megállapítja, zárt-e a hártya, vagy sem.
2015. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es ha valami más miatt szakadt ki? Nem szexualis egyutt lét miatt?? Azt is megtudjak állapítani az orvosok??
2015. júl. 9. 13:28
 3/8 anonim ***** válasza:

sose hallottam még ilyen vizsgálatról. az orvos pont leszarja hogy éltél -e már nem életet. a szűzhártya akkor is elszakadhatott ha még közelében sem voltál férfinak

ha anyukád vagy valaki kiváncsi rá akkor mondd el neki vagy hazudj. de ne terheld feleslegesen ilyennel az orvosi rendelőt.

2015. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ja és ha nőgyógyászhoz akar vinni anyukád bemész egyedül, szerintem érthető, hogy nem akarsz terpesztve lenni amíg néz.

az orvosnak meg van titoktartási kötelezettsége

2015. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem megvan a szuzhartyam mert siman felnyulok magamnak. De fiuval sose voltam meg
2015. júl. 9. 13:39
 6/8 anonim ***** válasza:

miért kell neked szüzességi vizsgálat??

egyébként mindenkinek más a szüzhártyája, nem feltétlenül szakad el attól hogy felnyulsz magadnak ujjal.

2015. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de mi a francnak szüzességi vizsgálat? nem elég, hogy tudod magadról, hogy nem voltál még fiúval?

)az első alkalom hártyától függően kellemetlen lehet, hiszen egy akkora test kerül fel mint még soha.)

2015. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
En tudom magamról hogy szuz vagyok. De megvadoltak hogy lefekudtem valakivel
2015. júl. 9. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!