Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a lábujjam genny...

Nagyon fáj a lábujjam genny folyik belőle de nem tudom mitől? (képpel)

Figyelt kérdés

Már 2 hete fáj ha van rajtam cipő ha nincs megpróbáltam megnyomni de nagyon kevés genny jött belőle mit csináljak? Várjak amíg elmúlik,vagy menjek el vele valahova?


[link]


2015. júl. 17. 22:13
 1/5 anonim válasza:
Benőtt a körmöd, és begyulladt. Orvos!
2015. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mindig úgy vágom le,hogy kivágom ahol be van nőve.
2015. júl. 17. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne magad vagdosd, keress egy jó gyógypedikúrt, ő megcsinálja.
2015. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha ilyen régóta nem múlik, egy dokit tényleg nem lenne rossz meglátogatnod, ad rá antibiotikumot vagy hasonlót (barátnőm járt már így). Egyébként ami nekem ilyenkor segít az az ha tetran kenőccsel bekenem.
2015. júl. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eze elég rondán gyulladt, már régen sebészetre kellett volna vele menned. Áztasd ki a lábad kamillás vízben, majd jól tunkold be jóddal és ha megszáradt, akkor kenjél rá Tetran krémet és tegyél rá egy tapaszt, ezt csináld meg ma és holnap is, ha jobb lesz, akkor nyertél, ha nem, akkor hétfőn orvos.
2015. júl. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!