Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az arcom tele van pattanással,...

Az arcom tele van pattanással, tudnátok esetleg ajánlani valamit amitől gyorsan eltűnnek?

Figyelt kérdés
Valami házi, olcsó dologra gondoltam :)

2015. júl. 18. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tudok, de ha kamasz vagy, akkor nem tudsz sajnos mit csinálni. Ha felnőttként jött ki, akkor nekem az esti alapos arcmosás (3x), majd hintőpor jó bőven az arcra szunyóka előtt. Egy darab pattanásom sincs. Vegyszereket nem nagyon ajánlok, mert azoktól nem pattanásod, hanem aknéid meg ragyáid lesznek.
2015. júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Élesztős-mézes pakolás. [link]
2015. júl. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vastagabb papirzacskot.;)

Ha hiszed ha nem, naponta legalabb 2x alaposan meleg vizzel, tusfurdovel arcot mosol ... csodakra kepes.

2015. júl. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz
2015. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyszerű megoldás a citrom is, mellyel ha átdörzsöljük arcunkat, akkor eltűnnek a pattanások és sokkal simább lesz a bőrfelület is. A gyulladt pattanásokra a legjobb megoldás a fokhagyma, illetve néhány csepp citrom és egy kanál szódabikarbóna keveréke, ezek ugyanis gyorsan hatnak.

és persze, a jó öreg fogrém pöttyök éjszakára :) szépülést kívánok neked!

2015. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Házi praktikák helyett menj szépen kozmetikushoz és bőrgyógyászhoz!
2015. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!