Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek eltitkolja az...

Szerintetek eltitkolja az állam a rák ellenszerét, vagy fel se találták?! Mert én úgy hallottam feltalálták.

Figyelt kérdés

Nagy Tudomány és egészségügyi rajongó vagyok és nagyon érdekelne hogy megtalálták-e már a rák ellenszerét vagy eltitkolják a túlnépesedés miatt?

Szeretnék majd ha 20 vagy 25 leszek kampányt indítani hogy kiderüljön az igazság. Mit szóltok ehhez?



#rák #ellenszer #titkolás #antibaktérium anyag #állami hazudozás
2015. júl. 20. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy kis ember vagy te ehhez az egészhez. Ráadásul a magyar államnak semmi köze ehhez, mert legalább annyira kevés mint te. :D Ha van is, akkor azt a nagyhatalmak valamelyike birtokolja és nagyon kevesen juthatnak hozzá. :D
2015. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

szerintem nem titkolnák el. a túlnépesedés a fejlődő országokban probléma, más módszer is lenne ezt megállítani, nem pedig eltitkolni az ellenszerét. a kamu cikkekre én nem hallgatnék

és lehet, hogy van olyan ország aki nem hangoztatná ha tényleg feltalálták volna, de mivel annyi orvos és kutató dolgozik ezen, kétlem, hogy tényleg magukban tartanák.mert ha bele gondolsz nem lenne túl igazságos, hogy amiatt halnak meg a fejlett országokban nagy számmal, mert nem árulják el az ellenszert mondjuk India miatt mert szinte már osztódnak.

2015. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A rák a rosszindulatú daganatok összefoglaló neve.

Ezekből több féle van. Vannak viszonylag általános módszerek: műtét, sugárterápia.

Néhány rákfajtánál van célzott kezelés. A többire még nincs...

A rák nem az a betegség, amit népességszabályozásra használnék. Nagy a társadalmi ára (a drága gyógyszereket nem számítom ide..), mert a beteget akár évekig kell a családnak ápolni, ami munkából, adózásból való kiesést jelent. Egy gyors lefolyású betegség erre sokkal alkalmasabb.

2015. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem leszek olyan kedves, mint az előző... Öcsi, mielőtt bármilyen kampányt indítanál előbb legalább művelődj, mert olyan sötét vagy a témában, hogy az hihetetlen. Olyan betegség, hogy RÁK nincs. Ezért a rák ellenszerét nem lehet megtalálni. A rák a daganatos megbetegedések összefoglaló neve. Daganatos betegségből pedig több száz van, és ebből van nem is egy, aminek van "ellenszere", vagy gyógyítható. Ó és nem éri meg eltitkolni a gyógyszert az államnak. A CML nevű daganat, ellenszerének havi adagja 1 MILLIÓ forintba kerül. Hatalmas üzlet. Sokkal jobban megéri kifejleszteni az ellenszert, mint eltitkolni.
2015. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tehát akkor többféle van...

Bocsánat azt hittem hogy csak jó meg rosszindulatú van bárhol a szervezetben...

Köszönöm szerintem igazatok van...

De akkor az összes leukémiai betegséget nem fogják tudni gyógyítani a jövőben? Vagy mindenhol csak a pénz számít?! Kampánytól elment a kedvem :D inkább tanulok és lehet még viszem valamire talán kutató orvosként...

2015. júl. 21. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!