Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol lett rozsaszin a borom...

Mitol lett rozsaszin a borom azok utan hogy leegtem a napon?

Figyelt kérdés
Eloszor bocsanat, de nem egy magyar nyelvu billentyuzetrol irok. Mindig vilagos barna borom volt. Nehany nappal ezelott napozni voltam, es a borom sotetbarna lett, es leegtem is. Most meg jon le a regi borom, es az uj borom rozsaszin. Az mitol lehet, es van esely arra hogy ujbol az legyen ami eddig is volt, vilagosbarna?
2015. júl. 23. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, pár nap múlva bebarnul ami most rózsaszín. Ráadásul az sem kimondottan rózsaszín, csak a felső leégett hámréteghez képest tűnik annak. Pár napig még foltos leszel, de azért legközelebb vigyázz, mert az olyan szintű leégés amikor már foszlik a bőröd az nem túl egészséges. Gyakorlatilag kisebb fokú égési sérülésnek felel meg, ha ledobódik a felső hámréteg. Ergo szépen lassan megsütöd magad a napon. Kedvez a melanomának.
2015. júl. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, segitett
2015. júl. 23. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!