Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18 éves fiú létemre olyan...

18 éves fiú létemre olyan lányos hangom van, hogy egyszerűen ha visszahallgatom magam egy felvételen akkor röhögök magamon és a hangokat se tudom rendesen kiejteni. Mégis mit tudok tenni, hogy jobb legyen nekem?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, mindig is ilyen hangom van és úgy érzem évek alatt semmit nem változott. Sokan meg is jegyzik, ez nagyon kellemetlen nekem. A megjelenésem is elég lányos, nem vagyok meleg, de egyszerűen a vonaton ha idősebbekkel beszélek, mindig lánynak néznek és ez rosszul esik. A pubertás se nagyon jött össze még, nem is borotvákozom még csak az államon, fanszőröm az van, de hát elég vékony vagyok és nem bírok sokmindent mint más korombeli fiú. Nem is vagyok olyan magas, egy közepes magasságom van 175 centi.

Leginkább ez a beszédhang zavar, mert ezen nem tudom, hogyan lehetne változtatni. Sokszor már beszélni sincs kedvem idegenek előtt csak a családom körében. Szégyellem magam és ezt nem tudom elfogadni, mert tudom, hogy nincs rendben semmi.

Esetleg orvos tudna segíteni vagy hormonkezelés lehetséges? Nagyon rossz ez így nekem, mert akárhova megyek úgy érzem gúny tárgya vagyok. Az érettségi szóbelimet idegen helyen csináltam és a kérdezőtanárok az egész feleletemet végig nevették.

Értitek nincsenek emiatt szuicid hajlamaim, de már nem bírom ebbe az életkorba, hogy ilyen vagyok. Egyszerűen nem tudom elfogadni kész.



2015. júl. 26. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagybátyámnak 19 éves koráig volt ilyen, aztán az egyik napról a másikra mélyült.

Ha nagyon kínosnak érzed, akkor keress fel vele egy dokit :) nekem nő létemre kicsit férfias a hangom, de már beletörődtem, nem érdekel ki mit gondol

2015. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Egy csomó férfi hírességnek van lányos hangja, mégis imádják őket a lányok. Mutatsz képet? L/22
2015. júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem változik a helyzet, de esetleg jó az énekhangod, én énekesnek képezném magam a helyedben. Tök sok magas hangú fiú / férfi sikeres a zenei pályán.
2015. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lányos vagy vékony?
2015. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok és ehez nagyon lányos hang párosul és az arcom se olyan fiús karakteres
2015. júl. 26. 14:32
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek pont ezt tetszik.Unokatesóm lány és amióta az eszét tudja,sose jöttek be neki a férfias férfiak.A pasija is elég nőies arccal van megáldva és a hangja is olyan,mint akit 5 perce heréltek ki.Viszont sportol,mert hízásra hajlamos,szóval ad is magára.

Fel a fejjel!

2015. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
nekem is mutathatnál képet, az alapján tudnék mondani egy véleményt, mert sztem a külső fontosabb mint a hang
2015. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Michael Jacksonnak is vékony volt a hangja, mégis elképesztően tudott dögös lenni;)
2015. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van!!!!


Amúgy ma különösen divatosak a lányos hangú, sőt, lányos kinézetű fiúk.


Ha vékony vagy, modell is lehetnél, Európa és Ázsia szerte nagyon-nagyon keresettek a lányos arcú fiúk.

2015. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hangképzési zavar is lehet, amivel kapcsolatban logopédus tudna tanácsot adni. Ha társaságban zavarban vagy, akkor könnyen előfordulhat, hogy a feszültség miatt a hangszálak is feszültek, így magasabb hangot adsz ki illetve a fejüreg szolgál rezonátorként és nem a mellüreg. Sok függ a megfelelő légzéstől is: gyakorolni kell a hasi légzést.
2015. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!