Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit sportolhatnék együtt a...

Mit sportolhatnék együtt a barátnőmmel? Egyikünk sem különösebben edzett, a barátnőm kicsit teltebb is.

Figyelt kérdés
A barátnőm 173 centi magas és 81 kiló (és mielőtt bárki nekem ugrana emiatt, nekem nagyon tetszik így is, és nagyon szeretem, csak az egészsége aggaszt). Ülőmunkát végez, korábban nem nagyon sportolt. Én futni szoktam, de futni ő nem akar, mert utálja, és a térdei sem bírják (mindkét térdében volt szalagszakadása még évekkel ezelőtt, részben ezért is hízott meg). Mit ajánlanátok? Pl. az úszás vagy a biciklizés szerintetek jó ötlet lenne? Nem akarom megváltoztatni, erőszakkal lefogyasztani vagy ilyesmi, csak nem szeretném, hogy pár év múlva kikészüljenek az ízületei és más egészségügyi problémái legyenek. Amúgy mindketten 26 évesek vagyunk.
2015. júl. 30. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Úszás jó ötlet, nem terheli a térdét sem. Viszont a plusz kg-k terheli sajnos. Egészségügyi szempontból is soknak tűnik a 81 kiló.
2015. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell konkret sportolassal kezdeni, szerintem okosabb is lenne fokozatosan atallitani az aktiv eletre. Eloszor jarjatok el tobbet setalni, kesobb elmehettek kirandulni nehezebb terepekre. Bringazhattok is mellette es eszre sem fogja venni, hogy valojaban mar sportol.
2015. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bringa. Legalább a levegőn is tölt valami időt.
2015. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!