Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért dugul be időnként a...

Miért dugul be időnként a fülem, és kihez forduljak? Lentebb.

Figyelt kérdés
Körülbelül két éve időnként bedugul a fülem, főként a jobb. Ilyenkor olyan, mintha mikrofonba beszélnék, és nagyon kellemetlen. Voltam már fül-orr-gégésznél; nem talált semmi kórosat, továbbküldött MR vizsgálatra, ott sem találtak semmit. Nincs magas vérnyomásom sem, és nem is a huzat miatt van. Mostanában már ritkábban szenvedek tőle, de már nem tudom mit csináljak. Kimosatni nem kell, azt mondta az orvos. Okozhatja stressz?
2015. aug. 3. 15:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, igen, egy fontos dolgot kihagytam. Ha lehajolok, akkor kivétel nélkül mindig elmúlik.
2015. aug. 3. 15:12
 2/2 anonim ***** válasza:

a stressz sokmindent okoz. nekem pl zúg a fülem.bár MRre xy ok miatt nem tudtam elmenni.

de szerintem fel kéne keresned egy másik fülorrgégészt,csak tud valaki megoldást

2015. aug. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!