Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti is hallatol sercegő hangot...

Ti is hallatol sercegő hangot a fületekben?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom, mindig hallottam ezt a hangot, csak nem mindig figyelek rá, általában akkor figyelek fel rá, ha egyedül vagyok és pihenek vagy olvasok, amikor nem kell figyelni más hangokra. Én azt hittem ez normális, de akiket eddig megkérdeztem, azok nem hallanak ilyet.
2015. aug. 5. 15:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam. Úgy értem "hallotok"
2015. aug. 5. 15:35
 2/3 E1D1E ***** válasza:

A hang erőssége hullámzik?

Ha igen akkor olyan érzékeny a füled, hogy a dobhártyád közelében lévő erek hangját hallod. Azt hallod, hogy a vér surlódik az erek falához, hallhatod még ezen kívül a füledben lévő ismaid működését is.


(én is hallom, de mindenki aki nem hallja az azt hiszi, hogy ez valami rendellenesség, vagy agybaj. pedig nem, ők gyengébbek fejben)

2015. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Igen, olyan hullámzó jellegű. Érdekes, pedig nem túl jó a hallásom.
2015. aug. 5. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!