Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szám mindig kiszárad, ez...

A szám mindig kiszárad, ez ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van rá rúzs szerű kenőcsöm,de a melegben megolvad.Légyszi segítsetek,mert nagyon kellemetlen.

2015. aug. 12. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, én mindig nedvesítem a nyelvemmel, ezért nem is viselek el rajta semmilyen anyagot. Mivel neked száraz, ezért te nem nyalod, mint sokan mások sem, úgyhogy 3 dolgot tehetsz: marad minden a régiben, rászoksz, hogy a nyelveddel nedvesíted vagy használsz rá valamilyen anyagot. Ilyen anyagot nem tudok neked ajánlani, mert én nem használok, de ha leírod mit használsz, akkor majd ajánlhat valaki valami mást, ami talán jobb lesz.
2015. aug. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,de nem az anyag minőségével van gond.Természetes és másoknak bevált.Az a baj hogy irtózatosan gyakran kell kenni a számat.
2015. aug. 13. 01:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Igyál több folyadékot,sajnos a szőlőzsír is okozhat függőséget,mit az orrspray,így azt se jó túlzásba vinni.

Ha tényleg nem segít semmi,akkor használj helyette shea vajat vagy vazelint.

2015. aug. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!