Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj?

OMG! kérdése:

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A napokban már kiírtam, hogy napokig nem tudtam enni, mert rosszul lettem mindentől. Volt, hogy a vizet is úgy kellett visszanyelnem. Semmi mást nem kívántam, csak a vizet, pedig ilyen ritkán van. De ez betudható a meleg hatásának is. Épphogy csak annyit tudtam enni, hogy ne essek össze. Tejcukorérzékeny vagyok és az olajos magvakra is allergiás vagyok, szóval odafigyelek az étkezésemre. Amúgy se érem el az 50 kg-ot, de elég hirtelen meglátszott, hogy nem eszek. Fáradékony voltam, semmihez sem volt erőm és amikor felébredtem, a torkomban mindig úgy éreztem, mintha hánytam volna, pedig nem. Csak azt a maró érzést éreztem. Most már az étvágyam nagyjából kezd visszatérni, viszont most megállás nélkül zsibbad a jobb lábamon a nagy ujjam. Nyugtassatok meg, hogy csak a meleg teszi vagy inkább forduljak orvoshoz?

2015. aug. 14. 14:25
 1/2 A kérdező kommentje:
És azt véletlen kihagytam, hogy sok ételtől hasmenésem is volt
2015. aug. 14. 14:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Magyarán volt egy kis emésztőrendszeri hurutot okozó nyári vírusfertőzésed, amelynek során sok folyadékot is vesztettél és feltehetően nem pótoltad megfelelően az elvesztett ásványi sókat sem. Most kissé fokozni kellene a kalcium bevitelt, p. pezsgőtablettával.
2015. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!