Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én betudom úgy állítani a...

Én betudom úgy állítani a pajzsmirigy gyógyszerem, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés
Nagyon dagadt vagyok (3 gyereket szültem kis korkülömbséggel) próbáltam sportolni, diétázni de nem ment le semmi illetve nem is vagyok kitartó. Régen szedtem pmirigy gyógyszert, de már nem szedem lassan 2 éve, mert nem nagyon érdekel. Egyszer túlműködött, egyszer alul. Most készülök TSH vérvételre, és iratok gyógyszert. Esetleg azt meglehetne beszélni a dokival, hogy úgy állitsa be hogy fogyjak? Vagy ha nem akkor én betudom állítani magamnak?
2015. aug. 19. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt felejtsd el. Ha nem a megfelelő adagban szeded a pajzsmirigy gyógyszert, akkor annak súlyos mellékhatásai vannak például hajhullás, gyengeség, fáradékonyság, memóriazavarok, hallásromlás, szívproblémák... Három gyerek mellett megéri ezt megkockáztatni?

Szedd normális dózisban, mellette diétázz és sportolj, akkor lesz normális alakod és nem is teszed tönkre magad.

2015. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Három gyerek mellett igazán tudhatnád, mennyire komoly dologgal játszol. Automatikusan semmitől nem fogsz fogyni, maximum ha túlműködik a pajzsmirigyed. Normális értékkel sport és diéta melllett viszont könnyebb lesz. Szakemberrel kell megbeszelni az adagolást, 3 havonta kontrollra járni.
2015. aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Senki sem fogyott pajzsmirigy gyógyszertől.
2023. szept. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!