Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valakinek magánrendelőben,...

Ha valakinek magánrendelőben, magánklinikán vizsgálatokat írnak elő, akkor azt elvégzik más EP intézményben is ingyenesen?

Figyelt kérdés
Endokrinológiára kaptam beutalót,de csak 3,5 hónap múlva tudnának fogadni,ezért kerestem egy magánklinikát a megyeszékhelyen,ahol van ilyen rendelés és korábban fogadnak.Biztosan el fognak küldeni laborba és ultrahang vizsgálatra is.Ezeket meg tudom csináltatni a lakóhelyemen, a szakrendelőben (SZTK) is,vagy ott nem fogadák el ezt a vizsgálatkérő lapot?

#EP-ellátás
2015. aug. 20. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A magánklinika általában rendelkezik mindenféle felszereléssel. Persze, mindenért fizetni kell.
2015. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. A magánrendelőben nem tudnak neked beutalót adni. Maximum akkor, ha az ott dolgozó orvos dolgozik állami egészségügyi intézményben is. De magán úton azt is el tudod végeztetni, csak hát nem olcsó ugyebár.
2015. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan orvost kell keresni, akinek van pecsétszáma, dolgozik állami kórházban is. Egyébként nem.
2015. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pecsétszáma minden orvosnak van, annak is, aki csak magánrendelésen dolgozik.
2015. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!