Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hanyagtartásom van már 4 éve....

Hanyagtartásom van már 4 éve. Hogyan lehetne egyenes a hátam?

Figyelt kérdés

2015. aug. 21. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Meg kell erősíteni a felsőtestet és a hátizmokat. A fekvenyomás, az úszás, a fekvőtámasz, a kerti munka sokat használ, meg az, hogy keveset ülj a számítógép előtt, ha teheted, inkább feküdj vagy állj (egyenesen) mint ülj.

Nem akarlak ijeszgetni, de a kérdőjel alakú hát és gerinc nemcsak visszataszítóan randa, hanem betegségek egész sorának oka. Hogy egy plasztikus példával világítsam meg, kopasz pasinak van nője, törpe pasinak lehet nője, még vak vagy süket emebr is tud magának csajt találni, de egy púpos soha! Kivéve, ha teve. Az akkor nyomorék, ha nincs púpja.

2015. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
megijesztettél!!! Én akarok barátot!! Soha többetnem gépezek( na jó ha valami nagyon fontos)
2015. aug. 21. 13:07
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja egyébként lány vagyok
2015. aug. 21. 13:09
 4/9 anonim ***** válasza:
részben marhaság amit az 1. írt. nem a púposságodtól nem lesz barátod. amúgy igen a gerincmerevítő izmaidat kell erősíteni. esetleg próbáld azt is, hogy egy vastagabb könyvet teszel a fejedre és azzal sétálj. meg mindig húzd ki magad és rászoksz az egyenes járásra.
2015. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké kipróbálom köszi!
2015. aug. 21. 13:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Csajoknak se szép a görbeség, bár a nő előbb kap pasit, ez tény.

Főleg az úszást javaslom. Hetente legalább háromszor, alkalmanként legalább egy kilométert.

2015. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Névtelennek üzenem h kipróbáltam a könyves módszert . 2 percig elég??
2015. aug. 21. 13:40
 8/9 anonim ***** válasza:
a lényeg, hogy rendszeresen csináld. de te érzed, hogy mennyi elég. minél tovább csinálod annál jobb
2015. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi azóta már 3* csináltam és már nem állok görbén
2015. aug. 21. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!