Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tisztálkodtok?

Hogyan tisztálkodtok?

Figyelt kérdés

Szóval elég igénytelen vagyok

- heti 1 fürdés

- heti 1 hajmosás

- kb évi 1 fogmosás

- kézmosás hanyagolása

- rágom a körmöm

- pattanásos az arcom (heti 2 arcmosás)

- odalent dzsungel


Szóval szeretnék olyan férfi lenni aki után döglenek a nők. De ehez a fenti dolgokon változtatni kéne szerintem.



Fogkefét, fogkrémet holnap veszek ( ma nincs nyitva bolt). Ma megfürdök, levágom a körmöm, megmosom az arcom, kitisztítom a fülem. Aztán holnap ugyanez csak +fogmosás.


Arc- és fogmosás napi Hányszor?


Dezodort ( Axe Goldtemptation) használjak?


Odalent meg gondolom elég ha egy ollóval egyenletesre, rövidre vágom.



2015. aug. 23. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne változtass,ne csinálj semmit,megvalósítottad a tökéletes életvezetést.Tanítani kellene a módszereidet!
2015. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én az évi egy fogmosáson akadtam fent, ezek után azt gondolom, hogy hazudsz.
2015. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én mindennap 1-szer (este) vagy 2-szer (reggel-este) fürdök/zuhanyzok. Jobban ajánlanám a napi 2x-t. Fogmosás és arcmosas ugyanúgy. Reggel elég az arcod csak vízzel leobliteni. Kezdj el kezet is mosni, mert ha nem teszed elég f.... kis betegségeket kaphatsz el. A körömrágással is, ha idegességből csinálod, akkor inkább keress mást. "Odalent" is tedd rendbe magad. Ha hatalmas a szőr akkor először ollóval, utána mehet zuhanyzás/fürdés közben borotvával is. Hajrá! Sok sikert!:)
2015. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Úgye ez vicc?

Hány éves vagy?



Ha csak heti 1* fürdenél a nemiszerved beturosodnak,ami bebüdösödik,és szmegma(fehér anyag rakodik le a makkodra)lerakodik a makkra ami gyulladáshoz,fitymaszűkület kialakulásához vezethet.


Reggel és este fogat kell mosni kb 3 percig,minden nap fürödni kell,heti 1-2 alkalommal hajat mosni.Az arcszőrzetet leborotválni,vagy ha szereted a körszakált,arcszőrzetet ott is szép fazont ki lehet alakítani,de azt is formara kell vágni.


Igen odalennt bőven elég ha ollóval jó rövidre levágod a szőrt,nem kell leborotválni,mert attól meg kipattoghatsz és férfiatlan látvány is.



Reggel és este mindig mosd meg az arcodat,lehet már porus tisztító készítményt,arcmosot venni,heti 2 szer használd.Ha valóban nagyon pattis az arcod akkor jobb lenne bőrgyógyászhoz menned mert lehet jó erős gyógyszert felír(bár ez esetben elküld először vérvételre)az hamar és gyorsan rendbe tudja hozni az arcbőrödet,vagy kozmetikus is segíthet.


Dezodor mindegy Axe de mêg a Fa sprayk is jők.


Ruháid is tiszták,vasaltak legyenek,(minden nap tiszta alsónemű,zokni,poló )és ezentúl minden nap fürödjél meg,este-reggel mos arcot,fogat,vágd a körmöd és reggel használj sprayt és fürdés után is.

2015. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2-es, miért hazudnék egy anonim oldalon?


A többieknek Köszi :)


Ti milyen fogkrémet használtok?

2015. aug. 23. 16:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Fürödj naponta, de legalább kétnaponta tusfürdővel vagy szappannal. A hajmosást fürdéskor ne felejtsd! Használj izzadásgátlót (Old Spice) a hónaljaidra mielőtt emberek közé mész. Parfüm/spray tetszés szerint szintén mielőtt mész valahová (illat alapján választhatsz boltokban, drogériákban, stb). Borotválkozz, legalább az arcodon, hisz férfi vagy! Kézmosás evés előtt, evés után (ezt már óvodában is elmondták szerintem), ha hazajössz valahonnan szintén. Arcmosás minden reggel 1x, igény szerint ha hazajössz valahonnan, illetve mielőtt emberek közé mész. Fogmosás minden este lefekvés előtt, de reggel sem árt, illetve evés után/randi előtt. Fogkrémet ne a legolcsóbb Amodentet (nem tudom árulják-e még), valami közép árkategóriást válassz. Ha nem tetszik, legközelebb majd másikat. Ha nem zavar a dzsungel odalent, miért is változtatnál? Ha zavar, ritkítsd ollóval, vagy borotváld csupaszra.
2015. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csupaszra le ne borotváld a dákód,az nagyon gáz.Férfi vagy,nem langyos vagy csajszi.Vágd csak rövidre.


Signal,Colgate fogkrém is jó.


Lényeg reggel,este fogat mosni,fésülködni,mosakodni,minden reggel használj sprayt,minden nap fürödj meg.Heti 1-2 alkalommal a hajadtól függ mennyire zsírosodik moss hajat.

Arcodat tedd rendbe,pattikra már sok mindent tudnak adni.

2015. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, ha igaz hogy évente egyszer mosol fogat akkor hogy tudnak megmaradni melletted az emberek? Hisz rettenetes szájszagod lehet
2015. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van egy lány haverom és ő napi egyszer mos csak fogat az összes foga nagyon szép,egy tömöt foga sincs,én napi 3 alkalommal régebben,ma már csak 2 * mosom és már alsós koromba tömni kellett,alíg van olyan fogam ami ne lenne betömve sajnos(még ha úgy is probálják betömni ne lehessen észrevenni)


Nomád törzsekben sincs fogkefe,fogkrém ám☺

Így vagy az van hogy elég rossz fogai lehetnek,vagy az hogy a fogai szempontjából szerncsés.

2015. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nincs rettenetes szájszagom, lyukas fogam is csak 1-2 van,
2015. aug. 25. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!