Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Milyen foltok ezek? Mit...

SOS! Milyen foltok ezek? Mit csináljak? 18/L

Figyelt kérdés

Ma délután kezdett el viszketni az alkarom, próbáltam megállni és nem vakarni, de egyre terjedtek. A nyakam környéke is viszket.Azóta már van a combhajlatomnál is. Mit tehetek ma este még? Igyak kalciumot?

Félek elaludni, segítenétek?

(Amikor először elkezdett viszket a fejem is fájt és a szemem is könnyezik)



2015. aug. 23. 23:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt nem is írtam, hogy pirosak nagy foltokban jelent meg.
2015. aug. 23. 23:16
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Allergiás reakciónak tűnik, igyál kalciumot, akár kettőt is. Ha gyorsan terjed, esetleg úgy érzed, légzéssel gond van, gombócérzésed van a torkodban, hívj mentőt!
2015. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
menj el az ügyeletes orvoshoz!
2015. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bő egy óra alatt terjedt két pontból ki a teljes karomra és combhajlatomra
2015. aug. 23. 23:20
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor pláne minél előbb irány az orvos!
2015. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ittam kalciumot.

Nem lehet csalánkiütés? Nem feküdhetek le aludni? (bár eléggé parázok)

2015. aug. 23. 23:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális e még.. Vírus és parazita is okozhat ilyet, bár a parazitafertőzés az nem terjed ennyire gyorsan. Én azt gondolom, hogy mindenképpen mutasd meg egy bőrgyógyásznak, mert lehet rosszabb is.
2015. aug. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!