Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak konkretan...

Mit csináljak konkretan annyira fáj a mandulám hogy nem birok nyelni mert sirok a fájdalomtól?

Figyelt kérdés

Soha nem volt meg mandulagyulladásom de most pont 2napot kint buliztam a hideg nyárban és ott megfázhattam vagy nem tudom.

Nincs erre valami otthoni praktik nem akarok elmenni ügyeletre pedig nagyon fáj.



2015. aug. 23. 23:33
 1/5 anonim válasza:
menj el orvoshoz ember..
2015. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Mézes, citromos teát igyál sokat, tapasztalatom szerint a zöldcitrom (lime) a legjobb.

Meg naponta többször gargalizálj sós vízzel.

A fájdalom ellen meg vannak vény nélkül kapható szerek, pl. Mebucaine, ami helyi érzéstelenítő, de a Voltaren Dolo is egész jó.

2015. aug. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan nagyon komoly bajod is lehet, úgyhogy menjél el szépen orvoshoz.
2015. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

37.8 fokos vagyok most

Viszont most bevettem egy fájdalomcsillapítót meg olyan sos gargalizálás meg meleg tea egy fokkal jobb megpróbálok inkabb elaludni mert hulla vagyok és holnap doki

2015. aug. 24. 00:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Sós gargalizálás és háziorvos, lehet kell antibiotikum.
2015. aug. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!