Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lúdtalpam van. Mostanában...

Lúdtalpam van. Mostanában futás közben nagyon fáj a lábam. Mit lehetne tenni? Böv lenn.

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,hogy 1 hónapja elmentem orvoshoz mert nagyon fájt az ágyékomnál,az izmom és mondta, hogy lúdtalptam van. Nem kaptam tőle semmi beutalót sehova. Csak mondta, hogy betét kell. De már tényleg nagyon rossz a helyzet. Kicsit furán megyek (Befeledől a lábam) és 2 napja nagyon feltörte a cipö a lábam. Fáj a vádlim. Fáj az izmom acombomba. és kicsit a gerincem. És ez miatt alig birok futni.. hamar elfáradok, leállok. Mit lehetne csinálni? Recept nélkül is vehetnék talpbetétet? Kérlek segítsetek. 16/L.
2010. márc. 11. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen lehet kapni sok helyen betétet!

De, ha sportolsz, akkor inkább csináltass!

Vesznek a lábról mintát és elkészítik a ludtalp betétet, ez lenne a legjobb megoldás és meg szünne ez a sok panaszod is:o(

2010. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ortopedussal irqass gyógycipőt!

S csináld minden nap a lábtornát legalább 20 percig

2010. márc. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én segítek neked, mivel ez a munkám. Gyógymasszőr vagyok, és a lúdtalp kezelése az egyik alapfeladat, amire kiképeztek. Sajnos ezt az orvosok nem tudják, és eszükbe sem jut masszőrt ajánlani ilyen nyilvánvaló helyzetekben. A helyzet az, amit magadon már tapasztaltál is, hogy a probléma egyik izomról tevődik a másikra, már eljutott a gerincedig, és akár még fejfájást is okozhat. Vagy már okozott is, csak még nem kapcsoltad össze a lúdtalppal. Tehát a masszázzsal lehet ezen segíteni, javítani az izmok állapotán, csillapítani a fájdalmat; ettől függetlenül a betétprojekttel se állj le, a jó lúdtalpbetétre is szükséged van. Többet privátban.
2010. márc. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!