Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kövér fiataloknak kisebb...

A kövér fiataloknak kisebb lesz a péniszük?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket amiben arról írnak, hogy a fiatal kövér gyerekeknek a tesztoszteron szintje 50%-al is kevesebb lehet vékony társaiknál. A tesztoszteron hatással van a pénisz növekedésére is. Ez azt jelentheti, hogy aki gyerekként kövér volt annak kisebb lesz a pénisze annál amilyen alap állapotban lett volna (tehát, ha nem lett volna sohasem kövér)?

[link]



2015. szept. 7. 10:18
 1/8 A kérdező kommentje:
*fogyás után is kisebb lesz ...
2015. szept. 7. 10:19
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát ezen a kérdésen jót röhögtem! :D


A link amúgy nem jó, pedig erre a tudományos megmagyarázásra kíváncsi lettem volna.


Amúgy bármi is legyen, a vékony fiúk szexibbek! :p

2015. szept. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem no annyira, mivel kevesebbet tudjak hasznalni...
2015. szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem működik a link.


[link]


www(pont)webbeteg(pont)hu/cikkek/elhizas/13910/gyermekkori-elhizas-es-meddoseg


Örülnék, ha a kérdésre érkeznének normális válaszok.

2015. szept. 7. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:

ha hiszed ha nem, miután lefgyotam 50kg-t kb. 4 centivel lett nagyobb a péniszem. Elvileg azért, mert előtte takarta a zsír

Egyébként a kövéreknek tényleg kisebb a tesztoszteronuk, ezért nő meg pl. a kövér férfiak melle

2015. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kisebb a péniszük csak benne van a zsírban egy része ezért kisebbnek tűnik


A nagyon kövér embereknek például ernyedt állapotban szinte teljesen behúzódik a zsírrétegbe (+emellé ha kicsi is van neki akkor akár merev állapotban is rá kell segíteni kézzel - megnyomni a körülötte lévő zsírréteget, hogy a pénisz előugorjon)


De én pl. nem voltam dagadt gyerek és még sincs nagy péniszem.

Szóval ha van is köze hozzá valamennyi, akkor sem pusztán ez a tényező befolyásolja hanem sok-sok más is.

2015. szept. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Nyilván sok más dologtól is függ, de én konkrétan ebből a szemszögből érdekelt a dolog. Én is most fogyózom és eddig majdnem (én is) 50 kg-t fogytam, de még akarok legalább 10-20 kg-t. Nekem is több látszódik most a péniszemből, de még mindig nem az igazi.

2015. szept. 7. 23:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ilyen kérdésre biztos nem itt fognak normális válaszokat adni, főleg az első idióta válaszoló, aki ezen röhög...

Igen, ez így van, a túlsúlyosság jelentősen befolyásolja az endokrin rendszert, kihat elég rendesen a hormonális egyensúlyra is. A zsír rengeteg mindent raktároz, és mivel az endokrin rendszer egy nagyon pontos és kiszámított valami, ezért a hájréteg akkor szól bele az egészbe, amikor akar.

Én fiatalon vékony gyerek voltam, később elég erőteljesen jelentkezett a magas tesztoszteron szint okozta tünetek, hajhullás is lett belőle.

Majd szépen elhíztam kissé, és felborult minden.

2015. szept. 15. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!