Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szinte minden nap nagyon...

Dika5 kérdése:

Szinte minden nap nagyon fájnak a tagjaim, főleg, ha elég sokat megyek, a térdem, a vállam, a karom, a csuklóm. Általában Diclacot szedek, a 75 mg-t, de van amikor dupla adagot kell bevennem. Tud-e valaki egy jó módszert, gyógyszerek helyett?

Figyelt kérdés
2015. szept. 7. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy? Ha fiatal, akkor el kell menned a reumatológiára vizsgálatra. Szedjél magnéziumot, kálciumot, d vitamint! A magnézium és a kálcium bevétele között teljen el pár óra.
2015. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Diclac csak tünetileg kezel, fájdalomcsillapítóként. A problémádon úgy lehet segíteni, ha javul az ízületeid állapota, amire különböző ízületvédő készítmények vannak (cápaporc, kagylókivonatos, stb.), természetes gyulladáscsökkentőként a kurkuma elterjedt és én is tapasztaltam, hogy van pozitív hatása. De! Mindenképpen jó lenne tudni, milyen az ízületeid konkrét állapot, vagyis szakorvoshoz (reumatológus) kellene elmenned és egy laborvizsgálat sem árt (már csak a gyógyszerek miatt is).
2015. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!